KAYIT


SEMPOZYUM KAYIT

Uzman 3.000 ₺
Asistan 2.000 ₺
Firma Temsilcisi 2.500 ₺

WEBİNAR KAYIT

Uzman 3.000 ₺
Asistan 2.000 ₺
Firma Temsilcisi 2.500 ₺

Webinar Kongre Kayıt Ücreti; kongre süresinde toplantılara online olarak tek bir kişiye ait katılımı içermektedir. Webinar Sempozyum Kaydı yaptıran katılımcılar, sempozyum bilimsel programını www.dijitalkongre.com üzerinden canlı olarak izlenebilecektir.

Webinar Kongre Kayıt ücretlerine KDV (%18) eklenecektir.


Genel Kurallar

Sempozyum Kayıt Ücreti; Toplantılara katılım, sempozyum kitabı ve katılım sertifikasını kapsamaktadır.

Vergiler; kayıt ücretlerine KDV (%18) eklenecektir. D Event Turizm, doğması muhtemel vergi, harç, rusum tutarlarındaki değişikliği fiyatlara yansıtma hakkını saklı tutar.

Ödemeler; kayıt ücretleri organizasyon acentası hesaplarına ödenmelidir. Ödemeler karşılığında fatura düzenlenerek, organizasyon sonrasında kargolanacaktır.

İptaller; 17 Ocak 2020 tarihinden sonra yapılan iptaller kabul edilmemektedir. Bu tarihten önce yapılan kayıt ve konaklama iptalleri için yapılacak olan geri ödemeler, sempozyum başlangıç tarihinden itibaren 60 gün içinde, banka ödemesi yolu ile bildirilen hesaplara ödenecektir.

* Kayıt talepleri ve hesap bilgisi için organizasyon acentasına yazılı olarak talep geçilmesi gerekmektedir. ([email protected])


KONAKLAMA

3 Gecelik Paket Konaklama Tek Kişilik ODa Çift Kişilik Odada Kişi Başı
CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul 5.000 ₺ 3.000 ₺

Genel Kurallar

Konaklama Paket Ücreti; 16 Eylül 2020 Çarşamba günü giriş, 19 Eylül 2020 Cumartesi günü çıkış olmak üzere, 3 gece “oda + kahvaltı sisteminde” konaklama dâhildir.

Vergiler; Konaklama ücretine KDV (%8) eklenecektir. D Event Turizm, doğması muhtemel vergi, harç, rusum tutarlarındaki değişikliği fiyatlara yansıtma hakkını saklı tutar.

Ödemeler; konaklama ücreti organizasyon acentası hesaplarına ödenmelidir. Ödemeler karşılığında fatura düzenlenerek, organizasyon sonrasında kargolanacaktır.

İptaller; 17 Ocak 2020 tarihinden sonra yapılan iptaller kabul edilmemektedir. Bu tarihten önce yapılan kayıt ve konaklama iptalleri için yapılacak olan geri ödemeler, kongre başlangıç tarihinden itibaren 60 gün içinde, banka ödemesi yolu ile bildirilen hesaplara ödenecektir.

* Konaklama talepleri ve hesap bilgisi için organizasyon acentasına yazılı olarak talep geçilmesi gerekmektedir. ([email protected])


TRANSFER

Toplu Transfer Ücreti
(3 ve üzeri kişi için geçerli "KİŞİ BAŞI" fiyattır)
İstanbul Havalimanı - Sempozyum Oteli (Tek Tön) 150 ₺
Sabiha Gökçen Havalimanı - Sempozyum Oteli (Tek Tön) 150₺
Özel Transfer Ücreti
(En fazla 2 kişi için geçerli "ARAÇ" fiyatıdır)
İstanbul Havalimanı - Sempozyum Oteli (Tek Tön) 400 ₺
Sabiha Gökçen Havalimanı - Sempozyum Oteli (Tek Tön) 400₺

Havalimanı Transferleri; Havalimanı - Sempozyum Oteli arasında sağlanacaktır.

Vergiler; transfer ücretlerine KDV (%18) eklenecektir. D Event Turizm, doğması muhtemel vergi, harç, rusum tutarlarındaki değişikliği fiyatlara yansıtma hakkını saklı tutar.

Ödemeler; transfer ücretleri organizasyon acentası hesaplarına ödenmelidir. Ödemeler karşılığında fatura düzenlenerek, organizasyon sonrasında kargolanacaktır.

* Transfer talepleri ve hesap bilgisi için organizasyon acentasına yazılı olarak talep geçilmesi gerekmektedir. ([email protected])

Transfer Değişiklikleri:

9 Eylül 2020 tarihinden sonra yapılacak “transfer isim, saat veya parkur değişiklikleri” için kişi başı 50 TL + KDV değişiklik ücreti transfer bedeli ücretine eklenecektir.

Transferler için isim, saat veya parkur değişikliklerinin sempozyum tarihinden en az 24 saat öncesinde bildirilmesi gerekmektedir. Belirtilen saatlerden sonra yapılacak olan değişiklikler kabul edilmeyebilir veya ilave transfer ücreti yansıtılır.

Transfer İptalleri:

Transfer iptallerinin sempozyum tarihinden en az 48 saat öncesinde bildirilmesi gerekmektedir.

Belirtilen saatlerden sonra yapılan iptallere geri ödeme yapılmayacaktır.

Copyright © 2020 Romatolojide Hedef 2020 Sempozyumu